0535 555 88 22
0532 214 06 07
0532 254 55 48
0212 235 63 36
Kalite Politikası
Firmamız ileri endüstri uygulamalarının gereksinimi olan saf, istenilen teknik standartlara tam olarak uygun lehim alaşımları ve kimyasalları üretimi amacı ile kurulmuştur. Bunu gerçekleştirmek ve sürekli kılmak için konusunda en ileri teknolojiye ve iyi eğitimli kadroya sahip olmayı ilke edinmiştir.

İmalatlarımızda ana hammadde olarak kullanılan kalay ve kurşun metalleri saflık ayar derecesi en yüksek ithal markalardan seçilmektedir.

Lehimler özellikle kalay ve kurşun bazlı olarak kullanım alanlarına göre çok değişik alaşımlarda ve formlarda hazırlanabilmektedir.Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere kalite ve ekonomikliği bir arada sunmaya çalışmaktadır. Koşulsuz hizmet ve teknik destek ihtiyaçlarınız için her an tarafımıza başvurabilmek hakkınızdır.

Kuruluşumuz 1947′den beri 50 yılı aşkın süredir Türk Sanayi’ne hizmet vermektedir. Bu süre içerisinde gerek imalat, gerekse müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet kalitesinde de çok önemli gelişmeler olup, bunun gerek kuruluşumuza, gerekse deTürk Sanayisi’ne önemli katkıları olduğu inancı içindeyiz.

Dünyadaki tüm sektörümüz gelişmelerini yakınen takip eden firmamız uzman kadrosuyla bu teknolojileri kurumumuza hızlı bir şekilde adapte etmektedir.

Ana ilkemiz kaliteli ürün ve tüm teknolojik yenilikleri kullanarak müşterilerimize en uygun ve en ekonomik ürünü üreterek hizmet vermektedir.